Walentynki

14 lutego 2024 roku jak co roku, obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii i przyjaźni. Z okazji walentynek została przygotowana gazetka okolicznościowa.
       Samorząd Uczniowski pod opieką P. Jarosz zorganizował „Pocztę Walentynkową”. Każdy mógł napisać kilka miłych słów lubianej osobie. Uczniowie wrzucali do specjalnej skrzynki walentynkowe listy do swoich sympatii lub przyjaciół. Listy te były przekazywane adresatom.  Zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia było rozdanie przez Samorząd Uczniowski słodyczy uczniom naszej szkoły. Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało z tej okazji tzw. “czerwony dzień”, w którym to wszyscy uczniowie posiadający jakiś element czerwonego ubioru, nie byli pytani! Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli.