Diecezjalny Konkurs Wiedzy o bł. Karolinie Kózce i św. Stanisławie Kostce.

W dniu 13 lutego 2024 r. odbył się okręgowy etap X Diecezjalnego Konkurs Wiedzy            o bł. Karolinie Kózce i św. Stanisławie Kostce. W Konkursie udział wzięło 22 uczniów        z okolicznych i zamojskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Reprezentantką naszej szkoły była Monika Cyper z klasy 3 TŻ, którą do konkursu przygotował katecheta ks. Leszek Kuron. Z nadzieją i niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.
Konkurs organizowany jest przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Stanowi on formę przybliżenia młodym ludziom historii życia wyżej wspomnianych patronów przez ukazanie uniwersalnego powołania do świętości i upowszechnienie wartości, które oni wyznawali oraz zasad, według których zarówno bł. Karolina jak i św. Stanisław żyli.
więcej o patronach konkursu:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.