Mamy finalistów ogólnopolskiego konkursu English High Flier 2023

Nasi uczniowie zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego English High Flier 2023!!!! 
Miło nam poinformować, że 4 uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu na poziomie wojewódzkim. Uczennica kl. ITŻ Diana Sikorska zajęła w finale konkursu 7 miejsce, natomiast uczniowie z kl. ITŻ Marcelina Kruk, Natalia Matyjaszek oraz Maksymilian Bartnik zajęli miejsca 11. 
Specjalnym dyplomem uznania został nagrodzony uczeń kl. VTM Michał Bielak za bardzo wysoki wynik w najstarszej grupie wiekowej. To ogromny sukces, gdyż w konkursie English High Flier 2023 wzięło udział 270 szkół i 6211 uczniów z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów. Wszyscy uczestnicy otrzymali również pamiątkowe dyplomy. Finałowy test był na bardzo trudny i składał się z pytań wielokrotnego wyboru, co było dodatkowym utrudnieniem dla uczestników. Do konkursu przygotowywała uczniów Pani Joanna Herc-Majewska.
Bardzo cieszymy się z ich sukcesów!! Wielkie Brawa!
Skip to content