Poznajemy świat. Śladami polskich Żydów. Zakończenie cyklu spotkań.

Właśnie otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający udział w cyklu spotkań organizowanych przez Muzeum Polin pt.: “Zwiedzamy świat. Śladami polskich Żydów”.  Udział w cyklu spotkań pozwolił naszym uczniom poznać zwyczaje i kulturę żydowską. Szczebrzeszyn był przed II wojna światową miastem wielokulturowym z dużą ilością mieszkańców narodowości żydowskiej. Pozostało po  nich wiele zabytków.

Section Title

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w dniu 21 czerwca o godzinie 9:15 w Auli Zespołu...

    Wyniki  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY  „Zabytki krajów niemieckojęzycznych i anglojęzycznych”

                      Kategoria: ZABYTKI KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH I miejsce Zuzanna Kitka (SP...
Skip to content