Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

W dniu 26 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. W  Starostę Zamojskiego Stanisława Grześko reprezentowała Pani Dyrektor Joanna Mazurek. W Uroczystościach uczestniczyli też radni Rady Powiatu: Pani Ala Kołodziejczyk, Pani Maria Loc-Oczkoś oraz Pan Andrzej Kondrat.  Uroczystoś rozpoczęła się uroczystym wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniu Hymnu Państwowego. Głos zabrał Pan Dyrektor, który podziękował …

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 Read More »