Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
W dniu 26 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. W Starostę Zamojskiego Stanisława Grześko reprezentowała Pani Dyrektor Joanna Mazurek. W Uroczystościach uczestniczyli też radni Rady Powiatu: Pani Ala Kołodziejczyk, Pani Maria Loc-Oczkoś oraz Pan Andrzej Kondrat. Uroczystoś rozpoczęła się uroczystym wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniu Hymnu Państwowego. Głos zabrał Pan Dyrektor, który podziękował …


