Młodzi głosują. – otrzymaliśmy certyfikat.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskiej akcji pt/ Młodzi głosują organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Dziś otrzymaliśmy Certyfikat potwierdzający udział. Akcja ta ma na celu kształtowanie wśród uczniów postaw patriotycznych i obywatelskich.

Section Title

Zespół ENEJ w naszej szkole

W dniu 7 lipca w naszej szkole na terenach zielonych odbył się koncert zespołu ENEJ. Koncert był możliwy dzięki współpracy naszej szkoły, Starostwa Powiatowego oraz Miasta i Gminy Szczebrzeszyn.  Przy...

7 lipca działo się u nas w szkole

W dniu 7 lipca w naszej szkole miało miejsce kilka wydarzeń: XXV Jubileuszowe  Zamojskie Dni Folkoru, szczegóły i zdjęcia:  XXV Jubileuszowe Zamojskie Dni Folkoru – Powiat Zamojski regionalny...

Koniec roku szkolnego.

Koniec roku szkolnego w Zespole Szkół nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego był okazją do podsumowań, snucia planów na kolejne lata, a przede wszystkim gratulacji za osiągniecia  i sukcesy oraz podziękowań:...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w dniu 21 czerwca o godzinie 9:15 w Auli Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy Zamojskiej 70...

Czytanie na polanie

13 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w międzynarodowej akcji promującej czytelnictwo pt.: “Czytanie na Polanie”. Ze względu na złe warunki pogodowe akcję przeprowadzono w auli...

Młodzi głosują. – otrzymaliśmy certyfikat.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskiej akcji pt/ Młodzi głosują organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Dziś otrzymaliśmy Certyfikat potwierdzający udział. Akcja ta ma na...

Poznajemy świat. Śladami polskich Żydów. Zakończenie cyklu spotkań.

Właśnie otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający udział w cyklu spotkań organizowanych przez Muzeum Polin pt.: “Zwiedzamy świat. Śladami polskich Żydów”.  Udział w cyklu spotkań pozwolił...

Byliśmy tu – Event w warsztat samochodowy MOMOT.

Event w Warsztacie samochodowym Auto Serwis Momot w Zawadzie nie mógł odbyć się bez udziału Zespołu Szkół Nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego najlepszej szkoły średniej ze Szczebrzeszyna. Wieloletnia...

    Wyniki  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY  „Zabytki krajów niemieckojęzycznych i anglojęzycznych”

                      Kategoria: ZABYTKI KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH I miejsce Zuzanna Kitka (SP Wielącza) za pracę LONDON BRIDGE II miejsce Faustyna Łosiewicz (SP nr 1 Szczebrzeszyn) za pracę TOWER BRIDGE...
Skip to content