Sukces goni sukces – mamy kolejnych stypendystów Lubelskiej Kuźni Talentów

Sukces goni sukces!

Miło nam poinformować, że kolejni 3 uczniowie naszej szkoły otrzymali stypendia w wysokości 6000zł w ramach “Lubelskiej Kuźni Talentów”. Uczniowie Technikum Hubert Skiba z kl. IITM oraz Michał Bielak i Michał Suszek z kl. VTM dzięki stypendium będą mogli realizować swoje pasje i rozwijać się zawodowo. To ogromny sukces i radość dla całej naszej społeczności, bo już 5 uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie zostało laureatami stypendium! Projekt realizuje Wojewódzki Urząd Marszałkowski w Lublinie.

Kolejny sukces uczniów naszej szkoły! Miło nam poinformować, że dwóch uczniów naszej szkoły: Julia Poźniak z kl. IIIB oraz Jakub Antosz z kl. IIB otrzymali stypendia w wysokości 6000 zł w ramach projektu “Lubelska Kuźnia Talentów 2024”. Program realizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i ma na celu wsparcie najzdolniejszych uczniów lubelszczyzny umoźliwiając im rozwój osobisty i zawodowy. Opiekunem dydaktycznym uczniów i koordynatorem projektu w naszej szkole jest P. Joanna Herc-Majewska.  Za rok kolejna Kuźnia i kolejni stypendyści. Liczymy, że będzie ich więcej. Julii i Jakubowi gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.