Byliśmy tu – Event w warsztat samochodowy MOMOT.

Event w Warsztacie samochodowym Auto Serwis Momot w Zawadzie nie mógł odbyć się bez udziału Zespołu Szkół Nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego najlepszej szkoły średniej ze Szczebrzeszyna. Wieloletnia współpraca z warsztatem samochodowym Auto Serwis Momot w Zawadzie kolejny raz skutkowała współorganizacją wydarzenia w warsztacie Pana Mirosława Momota.

Event miał na celu popularyzację zawodów mechanicznych na terenie Zamojszczyzny- zawodów w których od wielu lat kształcimy naszych uczniów. Frekwencja przekroczyła najśmielsze oczekiwania organizatorów, co świadczy o bardzo dużym zainteresowaniem uczniów ze szkół z całej Lubelszczyzny. Warsztat Mirosława Momota to jeden z najnowocześniejszych zakładów na Lubelszczyźnie.