Uroczystość wręczenia Orderu Uśmiechu

W dniu 21 września 2024 roku miała miejsce uroczystość wręczenia  pierwszego na Lubelszczyźnie i Roztoczu Orderu Uśmiechu. Z tej okazji gościliśmy w szkole przedstawicieli władz samorządowych różnego szczebla. Nasz Powiat reprezentował Pan Krzysztof Rusztyn – Wicestarosta Zamojski. O godzinie jedenastej Pan Dyrektor Zenon Ważny przywitał przybyłych gości i tym samym rozpoczął obchody nadania Orderu Uśmiechu Przewodniczącemu naszej Rady Rodziców. Na początek wystąpiły chóry dziecięce z zaprzyjaźnionych szkół z terenów Podkarpacia i Roztocza. Kolejnym punktem było przedstawienie postaci Nominata. Pan prof. Piotr Zygarski nim został odznaczony Orderem Uśmiechu musiał wypić z uśmiechem cały puchar soku z cytryn wyciśnięty na scenie przez dzieci. Po tej próbie po złożeniu przyrzeczenia został pasowany na Kawalera Orderu Uśmiechu.

Nasi uczniowie z zawody technik żywienia i usług gastronomicznych w czasie zajęć praktycznych przygotowali słodki poczęstunek, który był w czasie całej uroczystości serwowany w naszym namiocie.

Wszystkim dziękujemy za udział i przygotowanie uroczystości.