Uroczyste zakończenie roku szkolnego

23 czerwca 2023r. był dniem pełnym podsumowań  i wzruszeń. W obecności naszego gościa – Pana Wicestarosty Zamojskiego, Witolda Maruchy pożegnaliśmy absolwentów szkoły branżowej oraz wręczyliśmy nagrody i wyróżnienia. Uczniowie, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy i wytrwałości osiągnęli wysokie wyniki w nauce, otrzymali dyplomy uznania i nagrody. Ponadto nagrodzono tych, którzy angażowali się w działalność Szkolnego Koła Wolontariatu oraz laureatów ogólnopolskich konkursów.

Na ręce Pana Dyrektora Piotra Szklarza został także wręczony specjalny certyfikat dla laureata   III edycji konkursu “Złote Szkoły NBP”.         Przez kolejny rok szkolny to właśnie nasza szkoła będzie nosiła tytuł “Złotej Szkoły NBP”.               To ogromny  sukces i zaszczyt! W piątek pożegnaliśmy także  pana dyrektora Piotra Szklarza.

To był rok bardzo ciężkiej pracy!  Teraz spokojnie możemy zaczynać wakacje. Życzymy, aby były słoneczne i bezpieczne! Do zobaczenia we wrześniu!

Fot. Klaudia Wiśniewska

Skip to content