Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

W poniedziałek 4  września, odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2023/2024.  Uczestniczyli w niej zaproszeni goście: Wicestarosta Powiatu Zamojskiego pan Witold Marucha, wizytator Zamojskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie pan Andrzej Świątek, pan Mirosław Momot, właściciel Warsztatu Samochodowego Momot oraz pan Mieczysław Antoszek- absolwent Liceum Pedagogicznego w Szczebrzeszynie.

       Pan Dyrektor Zenon Ważny powitał wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości. Szczególne słowa skierował do uczniów pierwszych klas rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzył wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.

Życzenia do młodzieży skierowali również zaproszeni goście. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego odbyły się pierwsze spotkania uczniów                    z wychowawcami. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił przywitali się ze swoimi kolegami i nauczycielami.

Fot. Klaudia Wiśniewska

Skip to content