Uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela

W dniu dzisiejszym (11.10) w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Nauczyciela.

W uroczystej Akademii uczestniczyli Wicestarosta Zamojski Krzysztof Rusztyn, Radni Rady Powiatu Ala Kołodziejczyk oraz Andrzej Kondrat, a także Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Powiatu Joanna Mazurek oraz Dyrektor Zamojskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie Katarzyna Wołoszyn wraz z Zastępcą Dyrektora Tadeuszem Sałamachą. W uroczystości uczestniczył również Kawaler Orderu Uśmiechu – przewodniczący Rady Rodziców Pan Profesor Piotr Zygarski – dziękujemy wszystkim gościom, że pomimo licznych obowiązków mogli być z nami podczas tego święta.

Podczas uroczystości w imieniu Starosty Zamojskiego złożono na ręce Dyrektora list z wyrazami wdzięczności dla całego grona pedagogicznego.

Po części oficjalnej był występ artystyczny przygotowany przez uczniów ukazujący z humorem szkolną codzienność.