Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej

Aeroklub Polski zorganizuje w dniach 20-25 sierpnia na Lotnisku w Mokrem Mistrzostwa Świata w Akrobacji Samolotowej. Mokre, dzięki modernizacji pasa startowego w ubiegłym roku, stało się jednym z najnowocześniejszych lotnisk                  na wschodzie Polski.

Mistrzostwa Świata stają się doskonałą okazją do promocji naszego regionu. W naszej szkole kształcimy techników mechaników lotniczych, jest to zawód, który wpisuje się      w planowany kierunek rozwoju naszego regionu. 

Według Barometru Zawodów zawody: technik mechanik lotniczy i mechanik lotniczy,      to zawody na które od wielu lat jest wysokie zapotrzebowanie na rynku wojewódzkim                           i krajowym. Absolwenci tych kierunków (deficytowych) bez problemu znajdują dobrze płatną pracę. 

Skip to content