Konkurs mechaniczny w Akadeii Zamojskiej

Dnia 11 marca 2024 roku uczniowie naszej szkoły Hubert Skiba, Jakub Kańkowski, Rafał Kruk wzięli udział w prestiżowym konkursie mechanicznym, który odbył się w Akademii Zamojskiej na Wydziale Techniczno-Informatycznym. Wydarzenie to miało na celu promowanie umiejętności technicznych i rozwijanie zainteresowań uczniów w dziedzinie mechaniki.

W konkursie brały udział reprezentacje 18 szkół technicznych z województwa lubelskiego i podkarpackiego.

Warto podkreślić, że udział w konkursie mechanicznym nie tylko rozbudził zainteresowania uczniów w dziedzinie nauki, ale również umożliwił im nawiązanie kontaktów z rówieśnikami i ekspertami branżowymi. To cenne doświadczenie, które          z pewnością wpłynie pozytywnie na ich dalszą edukację i wybór ścieżki zawodowej.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie oraz nauczycielom, którzy wspierali ich w przygotowaniach do konkursu. Mamy nadzieję, że to tylko początek naszej przygody z konkursami naukowymi, które będą dodatkowym impulsem do rozwijania pasji i zdobywania nowych umiejętności w dziedzinie mechaniki.