Wizyta w naszej szkole Pani dr Ilony Hajscewicz-Zimek

Pani dr Ilona Hajscewicz-Zimek jest absolwentem naszej szkoły, praktykującym adwokatem i autorek książki pt. “Wyrównywanie szans edukacyjnych w polskim systemie oświaty. Studium prawne w 150. rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej. Podczas wizyty w naszej szkole Pani Ilona Hajscewicz-Zimek wspominała swoje szkolne lata oraz w ramach ogólnopolskiej akcji Adwokaci Rozjaśniają Prawo spotkała się z młodzieżą w auli szkolnej. Przedstawiła jakie zagrożenia niesie Internet, jakie skutki prawne może ponieść każdy użytkownik stron www. Zwróciła szczególną uwagę na hejt w sieci i jego skutki. Na zakończenie spotkania uczniowie mogli zadawać pytania Pani Adwokat. Pytaniom nie było końca.  Dziękujemy Pani dr Ilonie Hajscewicz-Zimek za wizytę i pamięć o swojej szkole.

Skip to content