Nasi uczniowie w etapie regionalnym Olimpiady wiedzy o żywieniu

Już po raz kolejny uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych wzięli udział w ,,Olimpiadzie wiedzy o żywieniu”.
W etapie szkolnym, który odbył się 19 października najlepszy wynik i kwalifikację do etapu regionalnego uzyskali: Agnieszka Kur i Tomasz Pereć – oboje z klasy trzeciej. 
1 grudnia w Lublinie odbył się  etap okręgowy XXVIII Olimpiady wiedzy o żywieniu,  gdzie nasi uczniowie godnie reprezentowali Zespół Szkół nr 2 w Szczebrzeszynie.
Trzymamy kciuki i czekamy na wyniki, pamiętając, że kwalifikacja do trzeciego etapu- etapu finałowego zwalnia z części pisemnej egzaminu zawodowego z obu kwalifikacji dając uczniom 100 procent punktów. Finalista olimpiady przyjmowany jest również poza kolejnością (bez egzaminów) na studia na danym lub pokrewnym kierunku. Uczniów do olimpiady przygotowała Pani Agnieszka Nowak.
Skip to content