List do Świętego Mikołaja

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
Społeczność naszej szkoły włączyła się w piękną akcję ,,List do św. Mikołaja” organizowaną przez SK CARITAS przy Szkole Podstawowej nr 1 w Szczebrzeszynie. Wszystkie zebrane upominki zostaną przekazane dla Podopiecznych Domu Seniora          w Szczebrzeszynie w dniu św. Mikołaja. Przy okazji przekazania niespodzianek nasza młodzież z technikum żywienia i usług gastronomicznych przygotowała i wręczyła słodki podarunek dla wolontariuszy SK CARITAS.
      Z okazji  Międzynarodowego Dnia Wolontariusza przypadający 5 grudnia życzymy wszystkim Wolontariuszom zdrowia, radości i satysfakcji, a uśmiech i wdzięczność tych którym poświęcacie swój czas niech motywuje Was do dalszego działania. Za dobre serce, oddanie i wolę pomagania innym- bardzo serdecznie dziękujemy. 
Dobro wraca z podwójną siłą!
Skip to content