Akademia Młodego Mechanika

Akademia Młodego  Mechanika  to program edukacyjny skierowany do młodych pasjonatów mechaniki, którzy pragną zgłębiać tajniki tej dziedziny. Program ten stawia sobie za cel zapewnienie młodym adeptom mechaniki kompleksowej wiedzy                       i umiejętności, potrzebnych do rozwoju w tym obszarze. Akademia oferuje szeroki zakres zajęć praktycznych, teoretycznych i warsztatowych, prowadzonych przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy mają możliwość zdobywania praktycznego doświadczenia poprzez naprawę i konserwację różnego rodzaju maszyn oraz uczestniczenia w projektach badawczych. Ponadto, akademia stawia duży nacisk na rozwijanie umiejętności interpersonalnych, pracy z zespołem           i kreatywnego myślenia. Dzięki temu programowi młodzi mechanicy mają szansę nie tylko na zdobycie solidnych podstaw w dziedzinie mechaniki, ale również na budowanie swojej drogi zawodowej w tej branży.

Najbliższa edycja Akademii odbędzie się dnia 8 grudnia w Warsztacie samochodowym “Momot” – z którym mamy podpisaną umowę o klasie patronackiej. Czas Akademii będzie dobrą okazją do zacieśnienia wzajemnej współpracy.

Ze względu na ogromne zainteresowanie Akademią i udział w Akademii znanych osób liczna miejsc jest ograniczona – zgodnie z informacjami od Pana Mirosława Momota właściciela warsztatu z jednej szkoły udział może wziąć (za telefonicznym potwierdzeniem) maksymalnie 20 osóbZapisy i dodatkowe informacje u dyrektora szkoły.

Skip to content