W dniu 27 czerwca dyrektor szkoły Pan Zenon Ważny reprezentował nasza szkołę podczas uroczystości obchodów 15-lecia powstania Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie.
Była to okazja do nawiązania kolejnych znajomości i współpracy z instytucjami związanymi z lotnictwem. Po części oficjalnej była prezentacja zgromadzonych muzealiów. Były też rozmowy na temat dalszej współpracy i postępów nad restauracją Irydy, która będzie umieszczona na terenie naszej szkoły. Rozmawialiśmy też o praktykach naszych uczniów-kształcących się w zawodzie technik mechanik lotniczy-na lotnisku w Rzeszowie.


