Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

W dniu 26 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. W  Starostę Zamojskiego Stanisława Grześko reprezentowała Pani Dyrektor Joanna Mazurek. W Uroczystościach uczestniczyli też radni Rady Powiatu: Pani Ala Kołodziejczyk, Pani Maria Loc-Oczkoś oraz Pan Andrzej Kondrat. 

Uroczystoś rozpoczęła się uroczystym wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniu Hymnu Państwowego. Głos zabrał Pan Dyrektor, który podziękował wszystkim za ciężką pracę w minionym roku szkolnym i życzył sukcesów w kolejnym oraz bezpiecznych wakacji. Następnie głos zabrała Pani dyrektor Joanna Mazurek, która w imieniu Pana Starosty Stanisława Grześko podziękowała nauczycielom za pracę i trud wnoszony w nauczanie uczniów, a uczniom życzyła kolejnych sukcesów. Do zyczeń przyłączyli się obecni na sali radni Rady Powiatu. Następnie było wręczenie nagród najlepszym uczniom- wyróżnionych czerwonym paskiem na świadectwie. Kolejnym punktem było wręczenie nagród za konkursy językowe. Przypominamy, że nasza uczennica Martyna Jasińska z klasy pierwszej w zawodzie technik mechanki lotniczy zajęła 3 miejsce w Polsce i będzie reprezentować nasz kraj w etapie światowym konkursu BIG CHALANGE z języka angielskiego. Jeszcze dwóch uczniów zostało laureatami na szczeblu ogólnopolskim tego konkursu. Na koniec Samorząd Uczniowski złożył podziękowania swoim opiekunom. 

Po wyprowadzeniu sztandaru nastąpiła część artystyczna uroczystości przygotowana przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Pana Piotra Johaniuka.

Przejdź do treści